W Smołdzińskim Lesie odbyło się spotkanie z przedstawicielkami Fundacji Machina Fotografika realizującymi Projekt „440 km po zmianę”.
Na spotkaniu z Wójtem Gminy, uczestnikami Centrum Integracji Społecznej oraz mieszkańcami gminy organizatorki akcji, Katarzyna Heród i Sylwia Nikko-Biernacka opowiadały o idei projektu, którego celem jest ukazanie problemu dostępności polskich plaż dla osób z niepełnosprawnością ruchową oraz aktywizacja środowisk lokalnych w działaniu na rzecz pozytywnych zmian w tym kierunku.
440 km to dystans, który pokonują uczestniczki projektu dzieląc  trasę między siebie. Jeden z przystanków i „zmiana warty” wypadły dziś w Smołdzińskim Lesie. Kolejny odcinek rozpoczyna się jutro sprzed Czerwonej Szopy w Czołpinie o godz. 10:00. Entuzjaści mogą dołączyć do akcji i przejść razem z Sylwią Nikko – Biernacką fragment albo cały odcinek od Czołpina do Łeby.
Więcej o akcji można przeczytać na stronie machina fotografika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close